loading...

بهار بلاگر

ممکن است از خود بپرسید آیا ارزش وقت گذاشتن برای بازنویسی محتوا را دارد؟ هدف از بازنویسی محتوا هنگام ایجاد محتوای جدید چیست؟ در زیر به این سوالات پاسخ می دهیم و اهدافی را برای بازنویسی محتوا ارائه می ک


ممکن است از خود بپرسید آیا ارزش وقت گذاشتن برای بازنویسی محتوا را دارد؟ هدف از بازنویسی محتوا هنگام ایجاد محتوای جدید چیست؟ در زیر به این سوالات پاسخ می دهیم و اهدافی را برای بازنویسی محتوا ارائه می کنیم.

ترافیک سایت را افزایش دهید

بازنویسی محتوا باعث بهبود محتوای وب سایت ما می شود و همین امر برای ارسال خبرهای خوب به گوگل و اعتبار بخشیدن به محتوای شما کافی است. با بازنویسی محتوای خود، مخاطبان بیشتری شما را می شناسند و ترافیک وب سایت شما تا حد زیادی افزایش می یابد.

در زمان و هزینه صرفه جویی کنید

از آنجایی که نیازی به یافتن محتوای جدید و صرف وقت برای جستجو و تحقیق و در نهایت نوشتن مطالب جدید نیست، باعث صرفه جویی در زمان می شود. اگر محتوای سایت خود را برون سپاری می کنید و شرکت دیگری از آن مراقبت می کند، با این کار نیازی به ثبت سفارش جدید نیست و می توانید خودتان مطالب قدیمی را بازنویسی کنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید.

محتوای به روز شده

امروزه با سرعت پیشرفت علم و فناوری، اصلا بعید نیست که مطالب قدیمی دیگر کاربردی نداشته باشند. بازنویسی محتوا کمک می کند تا محتوای قدیمی را به روز نگه دارید و اجازه ندهید گم شود. به عنوان مثال، اگر مقاله ای در مورد الگوریتم ها و موتورهای جستجوی گوگل منتشر کنید، قطعاً نیاز به بازنویسی دارد زیرا گوگل دائماً در الگوریتم های خود تغییراتی ایجاد می کند و عملکرد خود را بهبود می بخشد.

مزایای بازنویسی محتوا چیست؟

بازنویسی محتوا مزایای مختلفی را برای شما به ارمغان می آورد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

مدیریت زمان یکی از اصلی ترین مشکلاتی است که اکثر افراد با آن مواجه هستند. برای نوشتن مقاله جدید؛ سازنده محتوا برای انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی؛ برای یافتن موضوع؛ شما باید مقاله و موارد دیگر را بنویسید. این فرآیند زمان زیادی را از تولیدکنندگان محتوا می گیرد و گاهی اوقات محتوای جدیدی پیدا نمی شود. در این صورت بازنویسی محتوا بهترین گزینه است. زیرا در کمترین زمان می توانید به محتوای قدیمی جان تازه ای بدهید و آن را به محتوای جدید تبدیل کنید. به خصوص در زمانی که ذهن نویسنده پس از تولید مطالب زیاد خسته شده است.

تولید محتوای مستمر و ثابت در محیط رقابتی دیجیتال امروزی. اگر دائماً در مقابل تماشاگران نباشید، به راحتی فراموش خواهید شد. بنابراین لازم است مطالب به طور مرتب استخراج و توزیع شود تا از بین نرود. نوشتن محتوای جدید به شما کمک می کند تا مقالات را سریعتر تولید کنید. دوباره بینندگان را برای محتوای قدیمی و بی فایده جذب کنید.

استفاده از محتوا در قالب های دیگر فرض کنید قبلاً محتوای کامل و جامعی در مورد موضوعی نوشته اید. سپس می توانید همان محتوا را به ویدیو تبدیل کنید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، آن را به فایل پادکست تبدیل کنید و یا در قالب یک اینفوگرافیک کامل در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. وقتی محتوا را به روشی متفاوت ارائه می کنید، می تواند تأثیر آن را افزایش دهد و با مخاطبان بیشتری ارتباط برقرار کند.

بهبود و به روز رسانی محتوا اگر مدت زیادی از انتشار محتوا گذشته باشد، ممکن است اطلاعات موجود در آن قدیمی باشد یا تغییر کرده باشد. با بازنویسی محتوا در واقع محتوای خود را با توجه به اخبار، آمار و اطلاعات به آخرین نسخه به روز می کنید و در صورت بازدید کاربران می توانند به استفاده از آن ادامه دهند.

بهار بلاگر بازدید : 4 زمان : 21:57 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟